Депутат Пісочинської селищної ради Хоменко О.П. провела зустріч з мешканцями.

Дата: 04.02.2020 15:41

2 лютого депутат Пісочинської селищної ради Хоменко Ольга Пантелеймонівна провела зустріч з мешканцями багатоквартирних житлових будинків № 16-а та 16-б по вулиці Надії в смт. Пісочин. Під час зустрічі Ольга Пантелеймонівна доповіла про результати роботи на виборчому окрузі за 2019 рік, відповіла на запитання, які найбільш хвилювали її виборців. Від мешканців до депутата надійшло багато питань, пов’язаних з благоустроєм прибудинкових територій, сферою житлово-комунального господарства, ремонтом доріг. Спільно з мешканцями було визначено перелік першочергових заходів з підвищення рівня комфорту життя. Пісочинська селищна рада та депутат Хоменко Ольга Пантелеймонівна висловлюють подяку всім, хто брав участь у проведенні зустрічі. Хід виконання пропозицій мешканців ми будемо висвітлювати у наших наступних статтях.