Привітання з ювілеєм Іонцевої А.Ю., Почесного громадянина Пісочина, заступника директора з навчально – виховної роботи Комунального закладу «Пісочинський ліцей».
Дата: 05.02.2020 08:53
Кількість переглядів: 349
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/304b54a2bc6d573e52e9de36250d862a.jpg)
Вітаємо з ювілеєм Іонцеву Аллу Юріївну, Почесного громадянина Пісочина, заступника директора з навчально – виховної роботи Комунального закладу «Пісочинський ліцей»!
Професіонал своєї справи, чий педагогічний стаж становить 38 років, Алла Юріївна - взірець принциповості, методичності та пунктуальності.
Шановна Алло Юріївно! У цей радісний святковий день щиросердно бажаємо вам творчого натхнення на нові професійні звершення. Нехай здоров’я буде міцним, настрій – бадьорим, успіхи у всіх сферах життя дарують відчуття гордості та задоволення. Зичимо Вам злагоди та добробуту в родині, надійних друзів і однодумців, підтримки колег та любові учнів!
З ювілеєм!
« повернутися