Забезпечуємо комфортне переміщення мешканців громади в умовах снігопаду.
Дата: 05.02.2020 09:25
Кількість переглядів: 292
05 лютого, в зв`язку з погіршенням погодних умов працівники відділу благоустрою Пісочинської селищної ради проводять роботи з очищення від снігу та посипання піщано-сольовою сумішшю пішохідних тротуарів на території мікрорайонів Надія та Мобіль. Роботи розпочались о 05 годині ранку.
Дякуємо за сумлінну працю!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/d5ebbe53670b385af7ffc0851ae08247.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/b7bde2f5a147edcdd8781345466ca367.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/db582b9563942443567729e996639858.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/a81ce1fdc4ab601df2d73bf80676fb09.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/f5f6987aadc1ccdac302243b55b4be04.jpg)
« повернутися