Дбаємо про пожежну безпеку.
Дата: 05.02.2020 15:24
Кількість переглядів: 325
У Комунальному закладі «Пісочинська ЗОШ І-ІІІ ступенів» встановлено сучасну автоматичну пожежну сигналізацію.
Швидке виявлення та сигналізація про виникнення пожежі, своєчасне оповіщення про пожежу працівників і учнів освітніх закладів, що перебувають у зоні можливої небезпеки та виклик пожежних підрозділів дозволяє швидко локалізувати осередки пожежі та максимально захистити життя людей.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/0231470acd6c58dd86334593a5b0679e.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/439b47dcaf92bea3a6b8fd5656f5e1b7.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/749826ad7f06e2faa5e15b74a0c63192.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/80998c5ceae6d98cf2c6e50d48144d96.jpg)
« повернутися