До уваги мешканців громади! Змінено суботній рух соціального автобуса.
Дата: 05.02.2020 16:13
Кількість переглядів: 2502
Шановні мешканці!
Нагадуємо Вам, що на території Пісочинської громади в будні дні та суботу (іншій розклад) курсує соціальний безкоштовний автобус. До Вашої уваги пропонуються інформація щодо розкладів руху, яка допоможе Вам комфортно переміщатися територією громади на соціальному автобусі.
* З 15 лютого 2020 року змінено суботній рух.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/72978ec001bb2a533c1583940da30c1b.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/40bb226e818c00a2a4e01d5a298c0777.pdf)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/cb61cc930f53a857f30d34379b5f4dda.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/0c156b879b409a01faf268f66f29ee5f.jpg)
« повернутися