Привітання з Днем народження Чаговець Л.Б., Почесного громадянина Коротича

Дата: 06.02.2020 07:00

Вітаємо з Днем народження Чаговець Людмилу Борисівну, Почесного громадянина Коротича, учителя української мови та літератури Коротичанського ліцею!

Людмила Борисівна  - Учитель з великої літери, чий  педагогічний стаж дорівнює 46 років! Як Відмінник освіти України та учитель-методист вона має державні нагрудні знаки Олександра Захаренка та Василя Сухомлинського,  відзначена понад 70  дипломами, подяками й грамотами району, області та України.

Людмила Борисівна, яка завжди відрізнялася небайдужістю та активною громадською позицією, обиралася депутатом Коротичанської селищної ради трьох скликань, була членом виконкому протягом 2006-2010 років.

Працьовита, творча, натхненна – вона створила три музеї: "Берегиня", "Музей вчителя", "Літературна Харківщина. Слобожанська муза". Її перу належить безліч чудових книг про життя коротичан різних часів.

Шановна Людмило Борисівно! Від щирого серця зичимо Вам прихильності долі, втілення всіх заповітних мрій, чарівного натхнення та всеохоплюючого відчуття щастя! Нехай у Вашій родині завжди пануватимуть злагода та добробут,  а любов осяює життя. Бажаємо Вам кожного дня відчувати гордість і задоволення від нових професійних успіхів, радість від спілкування з однодумцями, наснаги на нові життєві досягнення!

З  Днем народження!