Дбаємо про належний санітарний стан громади та забезпечуємо комфортне переміщення її мешканцям!
Дата: 09.02.2020 16:53
Кількість переглядів: 257
В зв’язку з погіршенням погодніх умов особливу увагу робітників відділу благоустрою Пісочинської селищної ради було спрямовано на очищення від снігу та посипання піщано-сольовою сумішшю пішохідних зон на території громади.
Щоденно, з 07:00 до 19:00 працівниками відділу проводяться роботи з очищення від сміття території мікрорайонів Мобіль (у тому числі зони відпочинку - соснового бору і прибережної смуги річки Уди) та Надія.
Також за останній період очищені від сміття вулиці Харківська та Гоголя; провулки Гоголя, Київський.
У приватному секторі проведено посипання піщано сольовою сумішшю тротуару вулиці Рижовський парк, вулиць Заводська та Некрасова (до лікарні КЗОЗ «ЦПМСД №2»)
В мікрорайоні Мобіль, біля дитячого майданчику (в`їзд Набережний, 13) прибрані бетонні плити та проведено планування земельної ділянки.
Вдячні за сумлінну працю та відповідальне ставлення до обов`язків!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/bf2d6dc399f7ac8d1a7e7ce321915e49.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/2a5dc4809ecd97b0db98cd03225ba248.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/80e2a31fca783a14b03e85de5075842b.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/58ef13a3e87b3ffd34fbd88cb8db28b4.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/1934d40f5259ab3180fee0216f3c4ac7.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/89552b12c614307a2ba05cdd3698e4d5.jpg)
« повернутися