Привітання Вітаємо з Днем народження Коритової Г.А., соціального робітника відділу по наданню соціальних послуг одиноким, непрацездатним громадянам похилого віку та особам з інвалідністю Пісочинської селищної ради!

Дата: 09.02.2020 07:10

Фото без описуВітаємо з Днем народження Коритову Ганну Анатоліївну, соціального робітника відділу по наданню соціальних послуг одиноким, непрацездатним громадянам похилого віку та особам з інвалідністю Пісочинської селищної ради!

Шановна Ганно Анатоліївно! Ваше відповідальне ставлення до обов’язків і щира прихильність до свого благородного покликання заслуговують поваги. Безмежно вдячні за Вашу сумлінну працю, яка безпосередньо сприяє процвітанню нашої громади! Нехай доля буде завжди прихильною до Вас, даруючи щастя та успіх у всіх сферах життя! Зичимо взаєморозуміння та добробуту в родинному колі, підтримки колег, радісних емоцій та позитивних вражень.