Увага! Небезпека зимових водойм!

Дата: 10.02.2020 21:48

Шановні мешканці! Нагадуємо Вам, що за будь яких погодних умов зимова водойма таїть в собі небезпеку. Не тільки в період відлиг, а й у розпалі морозів крига рідко буває міцною.

На жаль, не зважаючи на постійні наполегливі нагадування і попередження, люди не вірять в небезпеку, поки вона не торкнеться їх самих.

Трагічний випадок, який стався 08 лютого у с. Долинське Запорізькій області, призвів до смерті трьох дітей 2014 року народження.

Шановні батьки! Не залишайте дітей без нагляду! Пам’ятайте, щоб не сталось непоправного необхідно дотримуватися правил безпеки на воді та льоду. Вкрай важливо привчати до цього дітей, не відпускати їх гуляти по поверхні замерзлих водойм! Завжди дбайте про безпеку власного життя та життя оточуючих Вас людей!