Поліцейський офіцер громади.
Дата: 12.02.2020 11:03
Кількість переглядів: 285
З метою попередження ДТП під час погіршення погодних умов поліцейськими офіцерами громади встановлено посилений контроль за ситуацією на дорогах громади.
Так, 12 лютого офіцерами громади було виявлено порушення ПДР України , яке ускладнює видимість на дорозі - паркування на перехресті, а саме п.п. 15.9.Ґ. Відносно водія було складено адміністративну постанову за ч.1 ст. 122 КУпАП.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/c629a08f81605f8f3b3ab94234c6ba5f.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/5feab218462b78b7ea3b177e8664f66a.jpg)
« повернутися