Дбаємо про незахищені верстви населення!
Дата: 13.02.2020 17:26
Кількість переглядів: 301
З 02 січня 2019 року при Пісочинській селищній раді почав працювати відділ по наданню соціальних послуг одиноким непрацездатним громадянам похилого віку та особам з інвалідністю. Сумлінно та відповідально виконують свої обов’язки робітники відділу. Допомога в оформленні субсидій, закупці та доставці продуктів харчування та промислових товарів, в оплаті комунальних послуг, а у зимовій період очищення території приватних домоволодінь від снігу – це лише неповний перелік справ. Дякуємо за щиру прихильність до свого покликання, адже ваша праця безпосередньо сприяє добробуту нашої громади!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/3975168c22884a9868b8dcc257429c87.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/dbc0d5d97e88b59b15efc179db0710b0.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/c951ccdbc437160487323340ec8e122d.jpg)
« повернутися