Привітання з Днем народження Корбаня С. Б., водія автотранспортних засобів Пісочинської селищної ради
Дата: 15.02.2020 06:25
Кількість переглядів: 281
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/460f095fc482504eabb13960cc70ecae.jpg)
Вітаємо з Днем народження Корбаня Станіслава Борисовича, водія автотранспортних засобів Пісочинської селищної ради!
Шановний Станіславе Борисовичу! Ваше відповідальне ставлення до професійних обов`язків, надійність та професіоналізм, людяність і добра вдача викликають повагу та захоплення! Від щирого серця бажаємо Вам здійснення всіх заповітних мрій! Нехай у Вашій родині пануватимуть любов, злагода та добробут. Міцне здоров`я сприятиме бадьорому настрою та забезпечить наснагу на нові звершення у всіх сферах життя, спілкування з вірними друзями завжди даруватиме насолодження.
З Днем народження!
« повернутися