Привітання з Днем народження Кислашко Л.О., майстра відділу благоустрою Пісочинської селищної ради
Дата: 16.02.2020 08:47
Кількість переглядів: 311
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/77197865af232dd4a84879121831bcab.jpg)
Вітаємо з Днем народження Кислашко Людмилу Олексіївну, майстра відділу благоустрою Пісочинської селищної ради!
Шановна Людмило Олексіївно! Від щирого серця бажаємо Вам відчувати невимовну радість від втілення заповітних мрій! Хай у Вашій родині завжди пануватимуть любов, злагода, благополуччя. Міцне здоров’я подарує натхнення на життєві звершення, а підтримка колег і вірних друзів забезпечить нові професійні успіхі. Дякуємо Вам за сумлінну працю та особистий приклад відповідального ставлення до обов`язків!
З Днем народження!
« повернутися