Забезпечуємо комфортне переміщення мешканцям громади у зимовий період!

Дата: 16.02.2020 15:15

За останній час, коли у нашому регіоні почастішали опади у вигляді мокрого снігу, особливу увагу робітників відділу благоустрою Пісочинської селищної ради було спрямовано на очищення від снігу та посипання піщано-сольовою сумішшю пішохідних зон і  зупинок громадського транспорту. Подібні роботи проводились в мікрорайонах Мобіль та Надія; на  вулицях Некрасова (від зупинки автобусів до лікарні КЗОЗ «ЦПМСД №2»), Рижовський парк, Заводська, Клубна (підйом від Полтавського шосе), на території дамби (від вул. Слобідської до Пісочинської ЗОШ) та площі Палацу культури і мистецтв.

Щоденно працівниками відділу проводяться роботи з очищення від сміття території мікрорайонів Мобіль та Надія. Також були очищені від сміття вулиця Санаторна (до санаторію «Роща») та провулок Київський.

Дякуємо за сумлінну працю! Вдячні мешканцям, які цінують красу природного середовища громади та бережно ставляться до рідного краю!