Тематичні виставки в приміщенні Березівської бібліотеки-філії.
Дата: 17.02.2020 15:26
Кількість переглядів: 282
14 лютого в приміщенні Березівської бібліотеки філії до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав відкрито експозицію героїко – патріотичної виставки «Афганські сторінки тривожать мою душу». З нагоди 31-й річниці пам`ятної дати у цей день в актовій залі Березівської ЗОШ відбувся тематичний захід «А час й досі не загоїв рани».
Гостинно зустрічає читачів бібліотеки яскрава експозиція книжкової виставки з елементами фотоколажу «Наша велика об`єднана родина». Виставка була приурочена до зустрічі Пісочинського селищного голови О.О. Чернобая, в.о. старости Березівського старостинського округу І.О. Штоди та депутатів Т.О. Шепель, О.А. Чаплигіна з місцевими мешканцями за результатами роботи селищної ради за 2019 рік.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/d2c86351a2691ea365fd34a85a76d82e.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/9af1311fdd21b0eac844effd9c6a0ae3.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/c41764753384a81f1cf5286717eeff8c.jpg)
« повернутися