Свято кохання, талантів, родинних традицій. Сім`я року – 2020.

Дата: 17.02.2020 17:00

14 лютого 2020 року  в Пісочинському палаці культури та мистецтв відбувся щорічний конкурс «Сім`я року».

Ніжною квітковою фотозоною, чарівним ангелом і прекрасною музикою у виконанні неповторної талановитої скрипальки  зустрічав у цей вечір своїх глядачів Палац культури. А протягом всього свята радували нас яскравими виступами улюблені артисти та творчі колективи.

У рамках конкурсної програми шість сімей продемонстрували гостям свята всю силу свого кохання, креативність та різноманітні таланти. Завзято, із плакатами та речівками,  підбадьорювали учасників групи підтримки. Найкраща група, яка вболівала за  сім’ю Тертишник, представників Березівки, відзначена призом - цілою корзиною смаколиків від Пісочинської селищної ради!

За підсумками проведених конкурсів кожна пара отримала перемогу у певній номінації:

- найніжніша: сім`я Степаненко;

- наймиліша: сім`я Табецьких;

- найзакоханіша:сім`я Ляшенко;

- найкреатівніша: сім`я Гребенюк;

- найдружніша: сім`я Мегера.

Переможцем у головній номінації «СІМ`Я РОКУ – 2020» стала харизматична сім`я Тертишник, яка й отримала головний приз - мультиварку від Пісочинської селищної ради!

В якості подарунків сім`ї отримали:

- блендери та квіти від Пісочинської селищної ради в особі голови –  О.О.Чернобая;

- подушки від Харківського обласного благодійного фонду «Щасливий дім»;

- набори посуду від депутата Харківської районної державної адміністрації В.В. Міщаненка;

- подарунковий набір посуду від депутата Пісочинської селищної ради Д.В. Співак;

-  подарунковий набір посуду від депутата Пісочинської селищної ради А.П. Валяєва;

- сертифікат на парне відвідування фізкультурно-оздоровчого комплексу "Мобіль";

- солодкі подарунки від Харківської бісквітної фабрики "Бісквіт-Шоколад";

- сертифікат на суму 200 гривень на відвідування  дитячого розважального комплексу "Мадагаскар";

- сертифікат на 500 гривень на відвідування  розважального комплексу "Pool bar";

- 2 білети на будь-який сеанс в мережі кінотеатрів "KinoLand";

- білети в Харківський дельфінарій "Немо";

- усі матусі - учасниці отримали знижку, а переможець - безкоштовну косметологічну послугу в студії краси Олександри Зезекало;

- татусі  отримали безкоштовну комплексну послугу в барбершопі "Keep it real";

- знижку 20% на всі дитячі групи та 30% на всі дорослі групи, а переможці  - місяць безкоштовних занять на всі дорослі групи в студії танцю Маргарити Бесараб "Fantazy Aquarelly Dance";

- знижку 50% на проведення дитячого свята від компанії організації свят Дмитра Устінова "LADOHA".

Сім`я – переможець конкурсу додатково отримала:

-  знижку 20% на майстер - класи масляного живопису "Картина маслом";

- романтичну вечерю в кафе-ресторані "Анталія" 14 лютого, у День всіх закоханих;

- найбільший пакунок солодких  подарунків від Харківської бісквітної фабрики "Бісквіт-Шоколад".

Також на святі відбулась лотерея серед глядачів, подарунками в який стали 2 сертифікати на романтичну вечерю в розважальному комплексі "Pool bar".

Вітаємо наші прекрасні сім’ї! Чудове традиційне свято нашої великої родини як завжди вдалося на славу!