НЕУХИЛЬНЕ ДОТРИМАННЯ ПРАВИЛ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ - ЗАПОРУКА ВАШОГО ЖИТТЯ!

Дата: 21.02.2020 11:23

Шановні мешканці! Пісочинська селищна рада нагадує Вам про важливість неухильного дотримання правил пожежної безпеки!

За матеріалами Харківського РУ ГУ ДСНС України в Харківський області 20 лютого, о 13:30 до чергової зміни ОКЦ ГУ ДСНС України у Харківській області надійшло повідомлення про пожежу у сел. Пісочин, по провулку Нагірному.

На ліквідацію пожежі було направлено рятувальників 7- ДПРЧ та місцевої пожежної команди селища Пісочин. На момент прибуття рятувальників вогнем було охоплено домашні речі на площі 10 м.кв. Завдяки оперативним діям рятувальників, загоряння було ліквідоване. На жаль, на місці пожежі було знайдено тіло власника будинку. Імовірна причина виникнення пожежі встановлюється.

Шановні мешканці Пісочинської громади! Закликаємо Вас дотримуватися необхідних правил пожежної безпеки. Будьте гранично уважні у поводженні з відкритим вогнем, при використанні електрообладнання, експлуатації пічного опалення - від цього безпосередньо залежить Ваше життя!

ХАРКІВСЬКЕ РУ ГУ ДСНС УКРАЇНИ В ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ