Наш депутат Власенко Ігор Іванович, округ №1

Дата: 21.02.2020 16:15

Округ №1 Власенко Ігор Іванович

Власенко Ігор Іванович народився 08.03.1967 року в селищі Пісочин Харківського району, Харківської області. Почесний громадянин селища Пісочин.

З 1974 по 1984 роки навчався в Пісочинській середній школі.

З 1984 по липень 1986 року навчався у Харківському педагогічному училищі, яке закінчив з відзнакою і отримав спеціальність «вчитель початкових класів».

Власенко І.І. має 2 вищі освіти: у 1991 році закінчив Харківський педагогічний інститут ім. Г.С. Сковороди за спеціальністю «вчитель початкових класів», у 2004 році закінчив Харківський державний педагогічний університет та здобув кваліфікацію «вчитель історії».

З вересня 1986 року почав працювати вчителем початкових класів Пісочинської середньої школи, з січня 1994 року був переведений на посаду заступника директора цієї школи.

З листопада 1996 року перейшов працювати вчителем історії Пісочинської загальноосвітньої школи I-III ступенів.

З 01.09.2002 року і по сьогодні Власенко Ігор Іванович працює заступником директора з навчально-виховної роботи Пісочинської ЗОШ I-III ступенів.

Навіть неможливо передати словами скільки сил, енергії, терпіння Ігор Іванович віддає рідній школі. Він поєднує викладання уроків та класне керівництво з посадою заступника директора з навчально-виховної роботи в Пісочинській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Ігоря Івановича знають, люблять і поважають, бо це доброзичлива, відкрита, неймовірно легка у спілкуванні, з гарним почуттям гумору людина.

Для всієї школи Ігор Іванович – помічник та надійна опора.

Нагороди:

Ігор Іванович має багато різноманітних нагород, подяк,  грамот та дипломів.

У 2009 році був нагороджений Почесною грамотою Міністерства освіти і науки.

У 2016 році брав участь у конкурсі «Учитель року – 2016», у номінації «Історія», де зайняв призове місце.

У 2017 році нагороджений нагрудним знаком «Відмінник освіти України».

Депутатська діяльність:

Власенко Ігор Іванович депутат VII скликання 1 округу Пісочинської селищної ради.

За ініціативою депутата Власенка І.І. улаштовано тротуар по вул. Шевченка в районі Свято-Василевського храму.

Протягом 2019 року за клопотаннями Ігоря Івановича та на замовлення селищної ради виконано ямкові та поточні ремонти дорожнього покриття за адресами: вул. Козацька, вул. Слобідська (від вул. Шевченка до залізничної станції «Пісочин»), вул. Шевченка (в районі греблі), вул. Клавдії Шульженко.

Виконано поточний ремонт у  під’їздах буд. № 63-а по вул. Шевченка.

У своїй депутатській діяльності Власенко Ігор Іванович приділяє особливу увагу потребам малозахищених мешканців свого депутатського округу, які опинилися у скрутних життєвих обставинах. Він добре знає проблеми людей, тому жодне звернення не залишається поза увагою Ігоря Івановича.