Привітання Калайди В.Б., пожежного МПК-1 Пісочинської селищної ради
Дата: 23.02.2020 07:11
Кількість переглядів: 260
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/f2c7e07eed6f23485f4bcdde3f362923.jpg)
Вітаємо з Днем народження Калайду Володимира Борисовича, пожежного МПК-1 Пісочинської селищної ради!
Шановний Володимире Борисовичу! Безмежно вдячні за Вашу нелегку благородну працю! Нехай доля завжди буде прихильною до Вас, даруючи щастя! Зичимо Вам і Вашим найближчим міцного здоров’я та завжди бадьорого настрою, натхнення на нові життєві звершення й втілення всіх задумів. Любові, злагоди та добробуту в родині, підтримки колег, нових професійних досягнень на благо нашої громади!
З Днем народження!
« повернутися