Привітання з Днем народження Онищенко О.В., оператора з набору тексту Пісочинської селищної ради
Дата: 25.02.2020 07:10
Кількість переглядів: 346
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/030d54d7479b09facfd2743166473c17.jpg)
Вітаємо з Днем народження Онищенко Оксану Володимирівну, оператора з набору тексту Пісочинської селищної ради!
Шановна Оксано Володимирівно! У цей святковий радісний день прийміть наші побажання щастя та добробуту! Ваш професіоналізм і відповідальне ставлення до обов`язків викликають щиру повагу. Нехай Ваше життя буде сповнено любов`ю, успіхом, позитивними враженнями, у родині панує злагода, а в оточенні завжди будуть віддані Вам люди. Міцного здоров`я, натхнення на нові професійні досягнення, задоволення від втілення планів і задумів.
З Днем народження!
« повернутися