Вітаємо голову Пісочинської спілки ветеранів Афганістану, депутата Пісочинської селищної ради Олега Анатолійовича Новікова з отриманням Почесної відзнаки Харківської обласної ради «Слобожанська слава».

Дата: 25.02.2020 17:20

24 лютого голова Пісочинської спілки ветеранів Афганістану, депутат Пісочинської селищної ради Олег Анатолійович Новіков брав участь у робочій нараді з питань соціального захисту родин ветеранів війни в Афганістані, забезпечення належного лікування у профільних установах, надання пільг на проїзд у громадському транспорті, обчислення тарифів на комунальні послуги, яку проводив голова Харківської обласної ради Сергій Іванович  Чернов.

За активну громадську діяльність, значний особистий внесок у розвиток ветеранського руху та військово-патріотичне виховання молоді, з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав голова Харківської обласної ради Сергій Іванович Чернов нагородив Олега Анатолійовича Новікова Почесною відзнакою Харківської обласної ради «Слобожанська слава».

Пісочинська селищна рада щиро вітає Олега Анатолійовича з отриманням Почесної відзнаки Харківської обласної ради та бажає нових звершень на благо громади!