До уваги мешканців мікрорайону Надія!
Дата: 27.02.2020 10:30
Кількість переглядів: 289
Шановні мешканці мікрорайону Надія!
У зв'язку з усуненням аварійної ситуації на магістральному водопроводі по вул. Надії №№ 16 Г, 16 Д, 16 Є в мікрорайоні Надія (сел. Пісочин), тимчасово припинено водопостачання (орієнтовно на 3 години). Проводяться ремонтно-відновлювальні роботи. Просимо вибачення за тимчасові незручності!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/45b579760d10733fa68d6f87e8b8360a.jpg)
« повернутися