Привітання з Днем народження Чалого Л.Г., депутата Пісочинської селищної ради, Почесного громадянина Харківського района, Почесного громадянина Коротича.

Дата: 27.02.2020 07:10

Вітаємо з Днем народження Чалого Леоніда Григоровича, депутата Пісочинської селищної ради, Почесного громадянина Харківського района, Почесного громадянина Коротича!

Принциповий, порядний та небайдужий, Леонід Григорович відрізняється активною громадською позицією. Він всім серцем любить рідний край та поважає своїх односельців.
Шановний Леоніде Григоровичу! Нехай всі Ваші плани завжди втілюються у життя. Міцне здоров`я забезпечить бадьорий настрій, злагода та добробут в родині дарують задоволення та впевненість, а підтримка однодумців стане запорукою нових звершень на благо нашої громади! Любові, успіху, позитивних емоцій та вражень від життя!