Привітання з Днем народження Снесарь Л.А., соціального робітника відділу по наданню соціальних послуг одиноким, непрацездатним громадянам похилого віку та особам з інвалідністю Пісочинської селищної ради.
Дата: 27.02.2020 07:00
Кількість переглядів: 347
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/2504de1b29088141dd79295526fce20d.jpg)
Вітаємо з Днем народження Снесарь Любов Анатоліївну, соціального робітника відділу по наданню соціальних послуг одиноким, непрацездатним громадянам похилого віку та особам з інвалідністю Пісочинської селищної ради!
Шановна Любове Анатоліївно! Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров`я та наснаги на добрі справи! Безмежно вдячні Вам за нелегку благородну працю! Ваша працелюбність і відповідальність безпосередньо сприяють благополуччю мешканців нашої громади!
Нехай у Вашій родині завжди пануватимуть любов і злагода, підтримка колег забезпечить нові професійні успіхи, а життя буде сповнено радості та приємностей!
З Днем народження!
« повернутися