Привітання з Днем народження Фотіна В.Т., робітника з благоустрою Пісочинської селищної ради
Дата: 27.02.2020 06:50
Кількість переглядів: 274
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/bb13055b84403a7df818db2abf5b3d87.jpg)
Вітаємо з Днем народження Фотіна Володимира Тимофійовича, робітника з благоустрою Пісочинської селищної ради (Коротичанський старостинський округ)!
Шановний Володимире Тимофійовичу! Прийміть наші щирі привітання та побажання міцного здоров`я, благополуччя, успіхів! Дякуємо за Вашу нелегку працю, яка безпосередньо сприяє процвітанню нашої громади! Нехай любов і злагода завжди панують у Вашій родині, мрії втілюються в життя, кожен день дарує радість і позитивні враження.
З Днем народження!
« повернутися