Округ № 2 Бондаренко Ганна Олександрівна

Дата: 02.03.2020 17:56

Бондаренко Ганна Олександрівна народилася 20.01.1956 року в селищі Пісочин Харківського району, Харківської області. Почесна громадянка селища Пісочин.

З 1963 по 1973 роки навчалася в Пісочинській середній школі.

З 1973 по 1977 роки працювала швачкою на фабриці ім. Тінякова.

З 1979 по1983 роки працювала у ХПМК-2 комплектувальником.

З 1984 по 2011 роки працювала секретар-машиністкою у санаторії «Роща».

З 2011 по 2013 р. працювала секретарем керівника у Пісочинській селищній раді Харківського району, Харківської області.

На сьогодні вона на пенсії.

Нагороди та творча діяльність:

У Ганни Олександрівни є багато грамот та подяк за її активну і плідну працю, високий професіоналізм і вагомі внески.

У 2002 році їй вручена подяка  «За особистий внесок у розвиток санаторно-курортної справи».

У 2007 році правління закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» нагородило грамотою Ганну Олександрівну за сумлінну працю, високий професіоналізм і вагомий внесок в розвиток ДП «Клінічний санаторій "Роща"».

Ганна Олександрівна дуже творча людина. Вона складає чудові вірші та поздоровлення, вишиває картини та ікони бісером.

Депутатська діяльність:

З 1998 року і по сьогодні Бондаренко Ганна Олександрівна є депутатом Пісочинської селищної ради Харківського району, Харківської області.

Протягом 2019 року за клопотаннями Ганни Олександрівни та на замовлення селищної ради виконано ямкові ремонти дорожнього покриття за адресами: вул. Санаторна (від перехрестя з вул. Рощинською до житлового будинку № 31), вул. Транспортна (від перехрестя з вул. Рощинською до залізничного переїзду та від залізничного переїзду до вул. Лікарняної), вул. Рощинська та вул. Пирогова до буд. № 17-А. Також заасфальтовано вулицю Лікарняну, встановлено огорожу навколо будівлі колишньої аптеки №124.

На виконання звернень мешканців та за клопотанням Ганни Олександрівни у 2019 році виконано ремонт криниці громадського користування по вул. Нагірній та поточний ремонт під’їздів буд. № 42 по вул. Санаторній.

Ганна Олександрівна дбає про добробут мешканців, не залишає поза увагою нові форми управління багатоквартирними будинками.  За її проханням Пісочинською селищною радою було надано фінансову допомогу ОСББ «ЗОРЯ» на ремонт покрівлі буд. №22 по вул. Новоолешківській.

Ганна Олександрівна пенсіонерка, але вона все одно активно продовжує свою депутатську діяльність. Вона навіть не може уявити свого життя без допомоги людям. Зустрічі депутата з мешканцями округу не обмежуються одним приміщенням, вона пристосовується до кожного мешканця округу – якщо людина не може прийти, а потребує допомоги, то вона прийде до нього сама. Ганна Олександрівна ніколи не відмовляє тим, хто потребує підтримки та поради.

Ганна Олександрівна завжди намагається об’єднати мешканців свого округу, створити дружню атмосферу, тому вона організовує сумісні свята та чаювання.

Бондаренко Ганна Олександрівна щира, порядна, доброзичлива, відкрита, приємна у спілкуванні та надзвичайно відповідальна людина.