Пісочинська селищна рада дбає про безпеку мешканців багатоповерхівок.

Дата: 04.03.2020 16:18

3 березня  депутат Пісочинської  селищної ради Тараненко Ігор Іванович провів зібрання мешканців 1-го під’їзду буд. №9 по вул. Комарова. Збори було проведено за ініціативою мешканців, які були занепокоєні технічним станом ліфта 1 під'їзду. Для змістовного спілкування з мешканцями, керуючою компанією ФОП Тараненко І.І. було залучено спеціалістів з ремонту ліфтового господарства та представника Пісочинської селищної ради. За результатами зборів та клопотанням депутата Тараненка І.І., Пісочинською селищною радою було прийнято рішення про фінансування проведення капітального ремонту ліфта. У свою чергу представники підрядної організації запевнили, що ремонт ліфта буде проведено у найкоротший термін.

Про хід ремонтних робіт ми повідомимо мешканців у наших наступних статтях.Фото без опису