Встановлення велопарковки для зручності відвідувачів Пісочинської селищної ради.
Дата: 04.03.2020 16:24
Кількість переглядів: 209
Для забезпечення мешканцям більш зручного відвідування Пісочинської селищної ради, біля будівлі встановлено велопарковку. Це створює комфортні умови як для відвідувачів, що користуються велосипедним транспортом, так і для всіх інших, адже дозволяє зручне та безпечне розташування велосипедів.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/f9e6c22e9701301957f09857afc087f0.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/30ee05bafeb2d5a8043af25ab6badabe.jpg)
« повернутися