Привітання з Днем народження Безюмкіної В.В.,фахівця відділу по наданню соціальних послуг одиноким, непрацездатним громадянам похилого віку та особам з інвалідністю Пісочинської селищної ради.
Дата: 05.03.2020 07:21
Кількість переглядів: 228
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/bc63ef4944eb5d59fed8007976c51fcc.jpg)
Від щирого серця вітаємо з Днем народження Безюмкіну Вікторію Валеріївну, фахівця відділу по наданню соціальних послуг одиноким, непрацездатним громадянам похилого віку та особам з інвалідністю Пісочинської селищної ради!
Шановна Вікторіє Валеріївно! У цей святковий день зичимо завжди відчувати прихильність долі! Нехай у Вашій прекрасній родині пануватимуть щастя та любов, злагода й добробут. Професійні успіхи дарують відчуття гордості, а здійснення заповітних мрій сповнює життя радістю та задоволенням!
З Днем народження!
« повернутися