Поздоровлення зі світом.
Дата: 06.03.2020 14:24
Кількість переглядів: 256
Напередодні Міжнародного жіночого дня всі жінки, що знаходяться на обслуговуванні відділення по наданню соціальних послуг одиноким, непрацездатним громадянам похилого віку та особам з інвалідністю, отримали солодкі подарунки від Пісочинського селищного голови Олега Чернобая.
Турбота про мешканців, надання соціальної допомоги та підтримка вразливих верств населення - постійні пріоритети роботи Пісочинської селищної ради.![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/65a386c62f41ba4a07d89ccf51cc6134.jpg)