Привітання з ювілеєм Рижкової В. І., спеціаліста 2 категорії з ведення бухгалтерського обліку та звітності Пісочинської селищної ради.
Дата: 09.03.2020 06:53
Кількість переглядів: 250
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/5e848e4ab48ca4c800f18c56e20ba2c6.jpg)
Вітаємо з ювілеєм Рижкову Валентину Іванівну, спеціаліста 2 категорії з ведення бухгалтерського обліку та звітності Пісочинської селищної ради!
Шановна Валентино Іванівно! Ваша відповідальність і працелюбність, доброзичливість і тактовність – взірець для наслідування! Від щирого серця бажаємо Вам втілення всіх заповітних мрій. Нехай здоров`я буде міцним, наснага на добрі справи – нескінченою, а щастя – всеохоплюючим. Злагоди та добробуту в родині, підтримки колег, нових професійних звершень на благо нашої громади.
З ювілеєм!
« повернутися