Дбаємо про чистоту навколишнього середовища, забезпечуємо естетичний вигляд території громади!
Дата: 09.03.2020 16:40
Кількість переглядів: 311
Робітниками відділу благоустрою селищної ради систематично проводяться роботи з очищення від сміття території Пісочинської ОТГ. Так, за останній тиждень відповідні роботи виконано по вулицям: Рай-Оленівська, Слобідська, Рощинська, Санаторна; провулку Лісовому, Київському, Зої Космодем'янської.
Працівниками відділу здійснена підбортовка біля залізничного переїзду у сел. Пісочин.
Щоденно, незважаючи на погодні умови, роботи з очищення проводяться в мікрорайонах Мобіль і Надія. Повністю прибрана від сміття територія зони відпочинку мікрорайону Мобіль – прекрасний сосновий бір, який є природньою перлиною нашої місцевості.
Дякуємо за сумлінну працю!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/25b069f3b37e78a0bc6f167081094bbe.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/d696a6d7c431bb349afa1014ddb28637.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/aca4a8c67cd3f6ee68d8a8dc9318137a.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/1ae8c6a49f7bac0d4e8a9fd0c6d32985.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/00999d870b85892ea2ab5b6d937700be.jpg)
« повернутися