Привітання з 95 річницею Токар Євдокії Луківни, мешканки селища Коротич.
Дата: 12.03.2020 06:29
Кількість переглядів: 252
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/dc00d180681250460488ca87ec04dafe.jpg)
Сьогодні свій 95 ювілей відзначає Токар Євдокія Луківна, мешканка селища Коротич, учасник війни. Життєвий шлях її був сповнений випробувань, але Євдокія Луківна пронесла крізь роки тепло в душі та бадьорість духу. Працелюбна, енергійна, доброзичлива та людяна – її поважають та цінують односельці!
Вельмишановна Євдокіє Луківно! Зичимо Вам міцного здоров’я та щасливого довголіття. Нехай у Вашій дружній родині завжди пануватимуть злагода, любов і благополуччя! Радісних днів і позитивних емоцій щодня!
З ювілеєм!
« повернутися