Дбаємо про безпеку і комфортні умови проживання мешканців Пісочинської громади!
Дата: 12.03.2020 17:19
Кількість переглядів: 265
11 березня у селищі Пісочин відбулася зустріч мешканців будинку № 6/13 по провулку Квартальному сел. Пісочин з депутатом Пісочинської селищної ради Малінкіною Вірою Миколаївною та головою Постійної комісія з питань житлово-комунального господарства Пісочинської селищної ради Алексаняном А.Я. Також для безпосереднього спілкування з мешканцями на зустріч було запрошено керівника обслуговуючої компанії ФОП Тараненко І.І. та представника підрядної організації ФОП Сосін О.В.
Основним питанням зустрічі стало обговорення майбутнього ремонту вхідних груп 3-х під’їздів зазначеного будинку. Під час зустрічі представники підрядної організації пообіцяли мешканцям якісно та у найкоротший термін виконати ремонтні роботи. ![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/7aa849f84e3b5f9ac01f2588a3348560.jpg)
« повернутися