Наш депутат Кощій Віктор Петрович виборчий округ №3

Дата: 11.03.2020 17:53

Фото без описуКощій Віктор Петрович народився 29.02.1960 р. в селищі Пісочин Харківського району, Харківської області.
У 1977 р. закінчив Пісочинський середню школу. Після закінчення школи пішов працювати автослюсарем бази автотранспортної механізації-1285.
З 1978 по 1980 роки проходив службу в армії.
Після служби продовжив роботу водієм на базі автотранспортної механізації-1285.
З 1981 по 1987 роки навчався в Харківському автомобільно-дорожньому інституті. Після закінчення вищого учбового закладу набував досвіду на державних підприємствах, а в 1989 році Віктор Петрович організував власний транспортний кооператив. З 2000 року працює його приватне підприємство «ФОП Кощій В.П.», яке включає найманих робітників та різноманітну спецтехніку. Підприємство займається вантажоперевезеннями та наданням послуг спеціальною технікою (автокран, екскаватор тощо).
Нагороди:
Кощій Віктор Петрович є Почесним громадянином селища Пісочин. Він має багато подяк та грамот за різноманітні досягнення.
Депутатська діяльність:
Кощій Віктор Петрович постійно обирається депутатом Пісочинської селищної ради з 2006 року по сьогодні.
Віктор Петрович – один із найактивніших депутатів селищної ради. Він завжди миттєво реагує на всі звернення своїх виборців. У своїй депутатській діяльності депутат особливу увагу приділяє потребам малозабезпечених сімей, мешканців, які опинилися у скрутних життєвих обставинах. Віктор Петрович ніколи не відмовляє у допомозі тим, хто до нього звертається.
Депутат приділяє велику увагу благоустрою свого округу. Протягом 2019 року за клопотаннями Віктора Петровича та на замовлення селищної ради виконано капітальний ремонт дорожнього покриття провулку Харківського у селищі Пісочин, заасфальтовано дорогу від магазину до вулиці Веселої у районі Гуків.
На виконання звернень мешканців та за клопотанням Віктора Петровича у селищі Пісочин виконали ремонт криниці громадського користування по вул. Веселій.
Віктор Петрович – людина активної життєвої позиції. У своєму житті він не обмежується лише підприємницькою та депутатською діяльністю. Віктор Петрович займається благодійною діяльністю в рідному селищі.