Безпека мешканців – пріоритетний напрямок роботи Пісочинської селищної ради!
Дата: 16.03.2020 16:27
Кількість переглядів: 363
Продовжуються роботи з облаштування системи зовнішнього відеоспостереження на території громади. Так, у сел. Пісочин на замовлення селищної ради встановлена сучасна камера відеоспостереження, на перехресті вул. Полтавське шосе та Васильківської, зображення з якої безперервно передається по радіоканалу на пост ДАІ. Камера має світлочутливу матрицю 8 мегапікселів і видає відео з роздільною здатністю 4К, що дозволяє отримувати детальні відомості.
Тільки у першій день роботи цієї камери працівниками ДАІ складено 20 адмінпротоколів!
Також камеру відеоспостереження, яка дозволяє здійснювати автоматичну ідентифікацію номерів транспортних засобів, встановлено на вул. Автомобільній.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/2dcab69170d37411b181c01109ca3c78.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/5ec623816e7c77168a498a3e48ba96be.jpg)
« повернутися