Привітання з Днем народження Шевченко Н.О., провідного спеціаліста служби у справах дітей та сім'ї Пісочинської селищної ради
Дата: 18.03.2020 07:05
Кількість переглядів: 338
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/006ddec2736ff761eb3e2c52e60fa283.jpg)
Вітаємо з Днем народження Шевченко Наталію Олексіївну, провідного спеціаліста служби у справах дітей та сім'ї Пісочинської селищної ради!
Шановна Наталіє Олексіївно! Від щирого серця зичимо Вам міцного здоров’я, бадьорого настрою та наснаги на добрі справи. Нехай родинний затишок наповнює Вас гармонією, а любов, благополуччя та успіх будуть вірними супутниками. Ваше прагнення до досконалості, сумлінна праця та небайдужість – взірець для наслідування! Щастя, нових професійних звершень, радісних емоцій та вражень щодня!
З Днем народження!
« повернутися