Робота поліцейських офіцерів громади в умовах карантину
Дата: 20.03.2020 11:07
Кількість переглядів: 271
Шановні мешканці Пісочинської громади! Нагадуємо Вам, що відповідно до постанови КМУ від 16 березня 2020 р. № 215 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» на території України запроваджено КАРАНТИН.
Задля особистої безпеки кожного з Вас просимо обмежити пересування вулицями громади, утриматись від відвідування масових заходів, дитячих і ігрових майданчиків та більше часу знаходитись вдома!
В умовах карантину поліцейськими офіцерами громади з метою запобігання поширенню хвороби надається допомога мешканцям по дезінфекції більш вразливих частин тіла.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/e7853573b6a2159ddd9f1414b69b90b0.jpg)
« повернутися