Посилена дезінфекція з метою запобігання поширення вірусних інфекцій
Дата: 12.03.2020 20:21
Кількість переглядів: 269
З метою запобігання поширення вірусних інфекцій за дорученням Пісочинської селищної ради проводиться посилена дезінфекція в приміщенні громадської вбиральні в мікрорайоні Мобіль. Також дезінфекція здійснюється у салоні соціального безкоштовного автобуса та автобусах перевізників, які здійснюють пасажирські перевезення на території громади.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/84cbc59dc478a6b2517503816c0e0243.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/418174b9345c2c895a12d9466addb799.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/b72da13e0969415c39825ea9e3688482.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/7995d65ad8a268c576477d435c3cc8bd.jpg)
« повернутися