Поліцейський офіцер громади. Контроль щодо недопущення порушень умов карантину.
Дата: 22.03.2020 13:18
Кількість переглядів: 311
22 березня поліцейськими офіцерами громади здійснено контроль щодо недопущення порушень умов карантину. Біля Свято-Василівського храму під час церковної служби через гучномовець службового автомобіля було доведено інформацію щодо дотримання правил карантину, здійснено привентивні заходи недопущення перевищення осіб під час церковної служби.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/0163a528ef59f2a62aecd7fe4fbba68f.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/3a7a4a7f9ceecc4392c9aa4e37bc9cb8.jpg)
« повернутися