Сумлінно, ретельно, відповідально!  Забезпечуємо чистоту та належний  естетичний вигляд нашої громади.

Дата: 22.03.2020 18:59

Щоденно з 07 ранку працівниками відділу благоустрою Пісочинської  селищної ради виконуються  роботи з очищення від сміття території Пісочинської громади, у тому числі мікрорайонів Надія та  Мобіль. Слід зазначити, що лише на території зони відпочинку м-ну Мобіль (сосновий бір)  кожного разу збирається більш ніж 20 мішків різноманітного бросового сміття!

Також за останній тиждень очищено вулиці: Спортивна, Покровська, Слобідська, Шкільна, Річна та провулок Київський. Згідно з графіком проводяться роботи по очищенню від сміття вулиць Шевченка, Рижовська, Заводська, Транспортна, Рижовський парк, Некрасова, Клубна, Гоголя.

Шановні мешканці! Нагадуємо Вам про необхідність дотримуватися умов карантину, адже Ваше здоров`я та життя залежить від неухильного виконання його правил.

#залишайсявдома