Пісочинська селищна об'єднана територіальна громада

Привітання з Днем народження Кучера О.В., голови Харківської обласної державної адміністрації.

Дата: 23.03.2020 06:30

Пісочинська селищна рада вітає з Днем народження Кучера Олексія Володимировича, голову Харківської обласної державної адміністрації!

Шановний Олексію Володимировичу! Нехай доля завжди буде прихильною до Вас, даруючи успішне втілення всіх планів щодо розвитку та процвітання Харківщини! Зичимо, щоб у професійній діяльності Вам завжди сприяла підтримка однодумців, у родині панували любов і злагода, міцне здоров’я забезпечило наснагу на нові звершення на благо нашої держави. Хай мужність і мудрість у цей нелегкій час допомагають Вам!