Дбаємо про безпеку мешканців в умовах карантину!
Дата: 23.03.2020 14:09
Кількість переглядів: 261
З метою запобігання поширення вірусних інфекцій в умовах карантину Пісочинська селищна рада передала засоби дезінфекції комунальним підприємствам громади. Працівниками КП "Пісочинське ВУЖКГ" та «Пісочинкомунсервіс» проводиться посилена дезінфекція місць загального користування в багатоквартирних будинках мікрорайонів Надія та Мобіль, а також у приміщенні громадської вбиральні у м-ні Мобіль.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/e697ec354eef90aa87d214469d72fa4c.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/74b676193910e14b3148abe46b34c3e7.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/425bf1af7e4f7091b2fd3e7cb449483d.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/c76defc91b006267ab8fe8a1debf5fe4.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/3ac8c6bebc0ece42b96a635564efb55a.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/b1bad4546d8f1f71d546987624b48f71.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/ddfcfab82302403b8ba55a57b14c2173.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/0147fbbac555a3197bb4f923875664a4.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/52449d1b8670937bcd853676b0917084.jpg)
« повернутися