УВАГА! Харківське РУ ГУ ДСНС України в Харківській області інформує:
Дата: 27.03.2020 10:16
Кількість переглядів: 246
Шановні громадяни! Рятувальники вкотре нагадують про важливість дотримання правил пожежної безпеки в екосистемах! Не виявляйте байдужість до наслідків, спричинених людською необачністю під час спалювання сміття та залишків сухої рослинності на відкритих територіях!
За минулу добу пожежно-рятувальними підрозділами ГУ ДСНС України у Харківській області було здійснено 20 виїздів на гасіння пожеж в природних екосистемах, будівлях та спорудах приватної забудови у наступних населених пунктах Харківського району та м. Люботин: с. Олешки, с. Надточії, с. Рай-Оленівка, м. Мерефа, с. Борщова, с. Липці, с. Васищеве, с. Черкаські Тишки, с. Руські Тишки, с. Циркуни, с. Безлюдівка.
Завдяки оперативним діям вогнеборців всі пожежі були швидко ліквідовані.
Імовірними причинами загорянь стало необережне поводження з вогнем невстановлених громадян.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/5bab1ae3c0714199847c03a803004909.jpg)
« повернутися