Карантин – не канікули!
Дата: 27.03.2020 12:53
Кількість переглядів: 270
Шановні мешканці! Нагадуємо Вам про необхідність дотримання правил карантину та закликаємо максимально залишатися вдома!
Не дозволяйте дітям відвідувати ігрові та спортивні майданчики. Карантин – не канікули! 26 березня з метою запобігання поширення вірусних інфекцій території майданчиків було огороджено захисними стрічками, але у той же день їх було зірвано. Сьогодні, 27 березня, стрічки поновлено задля Вашої безпеки.
Цінуйте своє життя! Не наражайте себе та своїх близьких на небезпеку!
#залишайсявдома
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/dd6de5deda1769c4eb644cbd33fe534f.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/8b9e4dc05ba2f077685bd01740c44011.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/c174c001fd7073035b8759b3f817dbb5.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/7d59c691bd1888fd8274094e30ad43ed.jpg)
« повернутися