Посилена дезінфекція в умовах карантину
Дата: 27.03.2020 14:43
Кількість переглядів: 248
З метою запобігання поширення вірусних інфекцій робітниками комунальних підприємств на замовлення Пісочинської селищної ради проводиться посилена дезінфекція місць загального користування в багатоквартирних будинках мікрорайонів Надія та Мобіль.
На фото – працівники КП «Пісочинське ВУЖКГ» здійснюють дезінфекцію у будинках за адресою: вул. Квартальна №№ 8/8 та 4; провулок Квартальний 17 та в-д Набережний, 13 у мікрорайоні Мобіль.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/fb3fca15a569a638db138f9245abc524.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/a85651a6c8e29647292f928a38995873.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/43643df4ea16ed49ceeb80df731e8031.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/3251f6c43c1dcc437f5a2bdc4dc00029.jpg)
« повернутися