Привітання з ювілеєм Ключко П.П., учасника війни, ветерана праці.
Дата: 30.03.2020 07:13
Кількість переглядів: 268
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/c22659b9c7773f2122d1f86fc964bd83.jpg)
Вітаємо з 90 - річчям Ключко Пелагею Павлівну, учасника війни, ветерана праці, шановану мешканку Коротичанського старостинського округу!
Шановна Пелагеє Павлівно! Ваша працелюбність, людяність і порядність, любов до рідного краю й чуйне ставлення до односельців викликають щиру повагу! Нехай кожен Ваш день буде сповнений щастя, любові, радості. У родинному колі хай пануватимуть злагода та добробут, а всі мрії втілюються у життя. Зичимо Вам міцного здоров`я та щасливого довголіття!
З ювілеєм!
« повернутися