Посилена дезінфекція на території громади.
Дата: 30.03.2020 21:17
Кількість переглядів: 216
З метою запобігання поширення вірусних інфекцій робітниками КП «Пісочинське ВУЖКГ» на замовлення Пісочинської селищної ради проведено дезінфекцію вхідних груп в багатоквартирних будинках за адресами: Надії, 5, Некрасова, 25, Гагаріна, 5 у мікрорайоні Надія. Також здійснена дезінфекція майданчиків для збирання ТПВ по вулицям Надії 5, Гагаріна № 1 та 2.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/0e0ae0b65f410aacdb65990595a8f901.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/9c9a9c40dc160566f38b53a83b5b3b26.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/0e3a92405f1c09663e0ce1bc073fce15.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/384e8dbd65e74fcf4816012ed19b4cb6.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/bee6c8acd50e34ae793227ba14f9295f.jpg)
« повернутися