Посилена дезінфекція на території громади.
Дата: 31.03.2020 11:23
Кількість переглядів: 176
Задля запобігання розповсюдження вірусних інфекцій на території громади робітниками відділу благоустрою Пісочинської селищної ради проведена дезінфекція павільонів та територій, прилеглих до зупинок транспорту в с. Надточії, по вул. Спортивній, у мікрорайонах Надія та Мобіль. Також продезінфіковано вхід і прилеглу територію до лікарні та селищної ради.
Шановні мешканці! Нагадаємо Вам про необхідність дотримання умов карантину. Цінуйте своє життя та здоров'я!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/40ee23d76093b8adda7b8d34d105bc23.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/607bc1b4635056c87b5d56b6475cbb0f.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/d04411fbf2c0811b139daab470ed0ccd.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/9a89879e4b85fea672d77bae4cb263e7.jpg)
« повернутися