Посилена дезінфекція на території громади.
Дата: 02.04.2020 15:54
Кількість переглядів: 279
Задля запобігання розповсюдження вірусних інфекцій на території громади систематично проводиться посилена дезінфекція місць громадського користування.
02 квітня згідно існуючого графіку робітниками КП «Пісочинське ВУЖКГ» проведена дезінфекція у багатоквартирних будинках за адресами: вул. Квартальна, №№ 4 та 8/8 у мікрорайоні Мобіль.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/9075bd38b537713395afee5bfd02b66c.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/a14e4533df84b151dad9a7dfb3d20a44.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/d79a8b6dfc01fdef12313d0230689910.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/b376acfaf93061653f01505844af0742.jpg)
« повернутися